اخبار و مقالات

انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه شیراز و بنیاد مادر
با پیگیری‌های به عمل آمده تفاهم نامه‌ای با موضوع همکاری های علمی ـ آموزشی و پژوهشی در خصوص منزلت مقام مادر، تبیین نقش مهم و سازنده مادران در جامعه، شناسایی آسیب‌ها در ابعاد گوناگون در این حوزه و تلاش برای مطالعه پیرامون نقش جامعه در قبال مادران از لحاظ فرهنگی، اجتماعی و حقوقی؛ میان بنیاد مادر و دانشگاه شیراز منعقد گردید. بر پایه این تفاهم نامه، طرح‌های تحقیقاتی دانشگاهی با حمایت بنیاد مادر انجام خواهد گرفت و سمینارهای ملی و بین‌المللی مرتبط با موضوع تفاهم‌نامه برگزار خواهند شد. حمایت از پایان‌نامه‌های علمی دانشگاهی مرتبط و اعطای بورسیه تحصیلی به دانشجویان نخبه در این حوزه نیز از سوی بنیاد مادر انجام خواهد شد.
۲۳ دی ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۱,۲۵۴ ]
سومین گردهمایی هیات امناء، هیات مدیره و مشاورین بنیاد مادر
سومین گردهمایی هیات امناء، هیات مدیره و مشاورین بنیاد مادر با حضور مهمانان داخلی و خارجی، پنج‌شنبه 94/07/09 در هتل بزرگ شیراز برگزار گردید. برای آشنایی بیشتر با مطالب مورد بحث، می‌توانید متن سخنرانی‌های این همایش را در ادامه مطالعه نمایید.
۱۷ مهر ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۸۴۵ ]
دومین گردهمایی بنیاد فرهنگی بین المللی مادر
شامگاه روز جمعه دهم مهرماه 94 دومین گردهمایی بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در هتل بزرگ شیراز برگزار شد در این آیین شکوهمند که متجاوز از 2000 نفر شرکت داشتند، طی مراسم شکوهمندی از مادران شایسته تقدیر بعمل آورده شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۹۷۰ ]
بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، یکساله شد
روزنامه خبر جنوب (94/07/08): سومین همایش هیأت امنا و هیأت مدیره و مشاوران بنیاد مادر روز پنجشنبه هفته جاری با حضور دبیرکل یونسکو در ایران و دبیرکل آیسسکو و همچنین نمایندگانی از سفارتخانه‌های اروپایی، مقامات استان و جمعی از هنرمندان پیشکسوت کشور در هتل شیراز برگزار خواهد شد. دومین آیین نکوداشت مادر نیز در عصر جمعه همین هفته مصادف با عید سعید غدیرخم، برگزار خواهد شد.
۰۸ مهر ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۸۹۲ ]
بنیاد مادر در نمایشگاه بین المللی کتاب فارس
در راستای تحقق اهداف بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، این بنیاد در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در استان فارس حضور یافته است.باشد که گامی در جهت تحقق اهداف بنیاد برداشته شده باشد.
مکان: شیراز، شهرک گلستان محل دائمی نمایشگاه بین المللی شیراز، سالن نرگس، غرفه ٤٢
۰۷ مهر ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۸۸۳ ]
هستی پایدار از آن اوست
با نهایت تاثر و تاسف درگذشت اندوهبار شادروان حاجیه خانم هما محمدی (رمضانی) مادر گرامی جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر را به استحضار می‌رساند.
۲۸ شهریور ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۸۹۵ ]
چگونگی تشکیل بنیاد مادر
یک روز به مادر بی پناهی در جایی برخورد کردم، با خود گفتم مادر من مرا دارد، این مادر چه کسی را دارد؟ جرقه ای به ذهنم رسید ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۹۰۴ ]
فراخوان مادران شایسته
بنیاد مادر بمنظور ارج گذاری به مقام والای مادر و آشنا ساختن جامعه، بخصوص نسل جوان به نعمت، معنویت و قداست این شخصیت بی بدیل تاسیس شده است. این بنیاد تصمیم دارد در دومین آئین نکوداشت مادر که روز جمعه 10 مهرماه 1394 مصادف با عید سعید غدیر خم، با حضور فرزندان بنیاد و جمع کثیری از بلندپایه گان دانش و فضیلت و فرهنگ و هنر در شیراز برگزار خواهد شد 10 نفر (ده نفر) از مادران شایسته را مورد تقدیر قرار داده و به هریک از آن عزیزان هدیه ای تقدیم دارد.
۰۷ اَمرداد ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۹۴۴ ]
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۱۳ بعدی »