ارسال لوح تقدیر جهت مادران فرزندان شایسته بنیاد مادر

لوح تقدیر

فرزندان شایسته بنیاد مادر 

به پاس مقام والای مادر و به منظور شناخت بیشتر جایگاه و نقش رفیع این شاهکار خلقت و قدرشناسی از زحمات مادران و ارتقاء و باز آفرینی مقام مقدس مادر از جهات فرهنگی، اجتماعی وخانوادگی، با توجه به اهداف و منشور بنیاد فرهنگی بین المللی مادر بر آنیم که لوح تقدیری از طرف بنیاد مادر به مادران فرزندان شایسته بنیاد جهت تجلیل از آنان تقدیم نماییم.
فرزندان عزیز بنیاد که مایل هستند از مادران آنها تجلیل و تقدیر گردد لطفاً مشخصات مادرشان را همراه بایک قطعه عکس 4×3رنگی با کیفیت چاپ خوب به آدرس پستی دفتر بنیاد مادر بفرستند یا فایل عکس با کیفیت مناسب را به همراه مشخصات به ایمیل congrats[at]mothersfoundation.ir ارسال نمایند تا پس از بررسی نسبت به ارسال لوح تقدیر آن عزیزان به آدرس پستی ایشان اقدام گردد. چنانچه متقاضیان محترم هنوز به عضویت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در نیامده‌اند ضروری است با مراجعه به بخش "فرزندان" وبسایت نسبت به پر کردن فرم مربوطه اقدام نموده و پس از دریافت کارت فرزندی می توانند مشخصات مادر خود را جهت دریافت لوح تقدیر ارسال نمایند.

امیدواریم که این حرکت ارزشمند بنیاد فرهنگی بین المللی مادر باعث خوشحالی مادران و ارج نهادن به مقام والای آنها در خانواده و اجتماع گردد.


دعای مادر همیشه همراهتان
غلامرضا محمدی

 بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر

۱۴ شهریور ۱۳۹۹
تعداد بازدید : ۲,۲۱۱
کد خبر : ۲۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید