اخبار و مقالات

نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرنگار ایلنا نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر با حضور موسس بنیاد فرهنگی بین المللی مادر ،جمعی از مسئولان استان و مادران نمونه در سالن سینما هلال زاهدان برگزار شد.
موسس بنیاد مادر در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نفتکش ، اظهار داشت: مادران حلقه اتصال کانون گرم خانواده هستند و نقش بسیار مهمی در تربیت فرزاندان و تحکیم بنیان خانواده ایفا می کنند.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۲۸ ]
نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان گیلان
اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان یزد با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در سالن همایش های بانک ملی رشت برگزار شد.
۰۸ دی ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۹۵ ]
نکوداشت مقام مادر به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود
موسس بنیاد بین المللی مادر، با تاکید بر اینکه آیین نکوداشت مقام مادر باید به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود، اظهار کرد: امروز در بیش از یکصد کشور جهان در حال ثبت بنیاد مادر هستیم.
‌به گزارش ایسنا، غلامرضا محمدی در نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان گیلان که در سالن اجتماعات سرپرستی بانک ملی برگزار شد، مادر را شاهکار خلقت و چراغ راه آینده دانست و اظهار کرد: باید قدردان مادران ایران زمین باشیم و بر پای آنان سجده کنیم.
۰۸ دی ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۵۳۵ ]
راه اندازی بنیاد مادر در ۱۰۰کشور دنیا توسط یک استان فارسی
موسس بنیاد بین المللی مادر گفت: برای رسیدن به جایگاه کنونی همه سختی ها را دور از وطن به جان خریده و عشق به والدین، عشق به وطن و عشق به خدمت برای مردم باعث شد در اولین اقدام پس از ورود به ایران، 14 درمانگاه به نام پدر مرحومم تاسیس کنم.
به گزارش آخرین خبر فارس، محمدی با تاکید بر اینکه آیین نکوداشت مقام مادر باید به یک فرهنگ برای جامعه تبدیل شود، اظهار کرد: بنیاد مادر از شیراز به پا خاست و شهرستانی، استانی، کشوری و به لطف خدا و دعای مادران جهانی شد و امروز در بیش از یکصد کشور جهان در حال ثبت بنیاد مادر هستیم تا این امر را فراگیر کنیم.
۰۸ دی ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۹۷ ]
نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان یزد
اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان یزد با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در مجتمع فرهنگی رفاهی غدیر برگزار شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۶۸۸ ]
نخستین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان اصفهان
اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان اصفهان با حضور مقامات این استان و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد.
۳۰ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۵۰ ]
خط بطلان بنیاد مادر بر عصر حواشی ...
در کوچه پس کوچه های ناکجا آباد، سراغ ندانسته ها را می گیرند، ماهی برکه های بی خیالی سخت درگیر خود و از خویشتن خویش بیگانه و اکنون در فصل بی بدیل تن های تنها، بنیاد بین المللی مادر با اقدامی خارق العاده خط بطلانی بر عصر حواشی کشید!
۳۰ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۶۴۱ ]
برگزاری اولین آیین نکوداشت مقام والای مادر در استان کرمان
اولین آئین نکوداشت مادران نمونه استان کرمان با حضور حجت‌الاسلام مهدی عربپور امام جمعه موقت کرمان، فاطمه‌السادات حسینی مدیرکل امور بانوان استانداری و زهرا موسی‌پور مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان برگزار شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۶۹۰ ]
برای بنیاد بین المللی مادر نقشه راه یکصد ساله تعریف شده است
بنیانگذار بنیاد بین المللی مادر، آقای مهندس غلامرضا محمدی روز سه شنبه در حاشیه همایش بنیاد بین المللی مادر در کرمان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت : پایه و اساس بنیاد مادر از این فرمایش حضرت محمد (ص) مبنی بر 'بهشت زیر پای مادر است' آغاز شد. برای این منظور و در راستای یک حرکت فرهنگی، نقشه راه و برنامه پنج ساله، 10 ساله، 25، 50 و 100 ساله تعریف شده است .
۱۷ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۵۸۷ ]
بنیاد به دنبال ایجاد جامعه ای مترقی و پویاست
نایب رئیس بنیاد بین المللی مادر، آقای داریوش نویدگویی، از مادر به عنوان واژه ای مقدس در خانواده نام برد و گفت : هدف بنیاد مادر فراهم آوردن زمینه لازم برای ایجاد جامعه ای مترقی و پویا با تکریم مادر است. وی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنیاد های مختلفی در جامعه وجود دارد اگر ریشه یابی کنیم مدیری موفق است که در خانواده متعالی رشد کرده باشد.
۱۷ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۶۲۲ ]
برگزاری اولین آیین نکوداشت مقام والای مادر در فراشبند
اولین آیین نکوداشت مادران نمونه در شهرستان فراشبند به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، در ۳۰ آبان ۱۳۹۶ با حضور محمدی رییس بنیاد بین المللی مادر، مزارعی سرپرست فرمانداری، حسینی نژاد رییس دفتر تبلیغات، رشیدی بخشدار مرکزی، اشکان کاظمی فرماندار قیر و کارزین، کمال علوی فرماندار کازرون،رحمانی رئیس شورای شهر فراشبند ، محمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد فراشبند، خانواده شهدا و ایثارگران ،کارمندان ادارات شهرستان، اصحاب رسانه و مادران نمونه شهرستان با همکاری فرمانداری فراشبند در تالار وحدت برگزار شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۵۴۴ ]
پیام تسلیت بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر مهندس غلامرضا محمدی، به مناسبت درگذشت جناب آقای سواری
جناب آقای مهدی سواری، فرزند شایسته بنیاد مادر
درگذشت پدر گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته را داریم.
دعای مادر همیشه همراهتان
بنیاد فرهنگی بین المللی مادر
۲۵ مهر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۱۷۰ ]
پایگاه های خیرساز مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس
تجلیل از مهندس غلامرضا محمدی به عنوان یکی از خیرین سازنده پایگاه های مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی در استان فارس
۲۵ مهر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۱۴۲ ]
دعوت جناب آقای دکتر کامران باقری لنکرانی از جناب آقای پروفسور مهراد رئیس هیئت مدیره بنیاد مادر و جناب آقای مهندس غلامرضا
دعوت جناب آقای دکتر کامران باقری لنکرانی از جناب آقای پروفسور مهراد رئیس هیئت مدیره بنیاد مادر و جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار بنیاد مادر جهت شرکت در ششمین سمینار بین المللی سلامت زنان در شیراز
۲۴ مهر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۷۸۴ ]
پیام بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی، به سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار،معاونت محترم
بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر، جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی، طی پیامی انتخاب شایسته سرکار خانم دکتر معصومه ابتکار به سمت معاونت محترم ریاست جمهور در امور زنان و خانواده را تبریک گفتند.
۰۱ مهر ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۹۲۱ ]
ثبت ملی علامت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر
با لطف و عنایت خداوند متعال و با تلاش های پیگیر بنیانگذار بنیاد مادر و واحد فرهنگی بنیاد مادر، علامت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در تاریخ نوزدهم فروردین ماه سال 1396 به ثبت ملی رسید.
۳۱ فروردین ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۲۴۴ ]
اولین آئین نکوداشت مادران نمونه شهر قائمیه
شامگاه دیروز مصادف با مبعث رسول اکرم (ص) و همزمان با افتتاح مرکز فرهنگی مذهبی رسول الله (خیریه حاصل نیکان)، اولین آیین نکوداشت مادران نمونه شهر قائمیه در این مرکز فرهنگی با حضور بنیان‌گذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و جمعی دیگر از مسوولان و اقشار مختلف مردم قائمیه برگزار شد.
۱۲ فروردین ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۵۹۵ ]
تجلیل از بنیانگذار بنیاد مادر در مراسم تجلیل از خیرین مدرسه ساز در کازرون
پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در کازرون برگزارشد . در این مراسم مقرر شد در سال جدید به همت خیرین شهرستان کازرون 4 طرح آموزشی و یک مجموعه ورزشی برای استفاده دانش آموزان ساخته شود
۱۱ فروردین ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۰۸۲ ]
اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان لارستان
به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، اولین آئین نکوداشت مقام والای مادر در شهرستان لارستان در سه شنبه بیست و چهارم اسفند ماه 95 در تالار وحدت شهر لار برگزار شد.
۰۵ فروردین ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۱,۹۹۸ ]
پیام تبریک شخصیت‌ها، رؤسای سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌ها به بنیانگذار و مدیر عامل بنیاد مادر به مناسبت فرارسیدن سال نو
به مناسبت فرا رسیدن سال 1396، شخصیت‌ها، رؤسای سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای فرارسیدن سال نو را به بنیانگذار و مدیر عامل بنیاد مادر تبریک گفتند.
۰۵ فروردین ۱۳۹۶
[ تعداد بازدید : ۴,۷۳۴ ]
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۱۳ ۱۲ ۱۳ بعدی »