اخبار و مقالات

حضور بنیاد فرهنگی بین المللی مادر پانزدهمین نمایشگاه کتاب فارس
پانزدهمین نمایشگاه کتاب استان فارس از 4 تا ۹ آذرماه 95 به میزبانی شیراز برگزار گردید. این نمایشگاه با حضور جناب آقای عباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار محترم فارس جناب آقای مهندس افشانی و جناب آقای دکتر بهزاد مریدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جناب آقای مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و جمعی از بزرگان و اندیشمندان ساعت ۱۶ پنجشنبه 4 آذرماه افتتاح گردید.
۲۶ دی ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۹۳۰ ]
همایش نکوداشت مادران نمونه استان همدان
همایش نکوداشت مادران نمونه استان همدان در بعدازظهر روز 95/06/25 با حضور جناب آقای مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی بنیاد مادر و هیئت همراه و جمعی از مسئولان استان همدان و همچنین مردم خونگرم و مشتاق همدان در سالن اجتماعات بیمارستان شهید بهشتی همدان برگزار شد.
۲۶ دی ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۵۹۰ ]
جلسه بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر با مشاورین امور بانوان فرمانداری شهرستان های استان فارس
در تاریخ 95/8/11 جلسه بنیانگذار بنیاد مادر با کلیه مشاورین امور بانوان فرمانداری شهرستان های استان فارس و با حضور جناب آقای مهندس پژوهش معاون محترم استانداری و سرکار خانم دستغیب مدیر کل محترم امور بانوان استانداری فارس در مورد اهداف بنیاد مادر و انتخاب مادران نمونه شهرستان های استان فارس در سال 96 در شیراز برگزار گردید.
۲۵ آبان ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۵۰۲ ]
بنیاد بین المللی مادر از بانوی دره شهری تقدیر کرد
مراسم تقدیر از این مادرنمونه به همت بنیاد بین المللی مادر در سالن همایشهای صدا و سیمای کشور برگزار شد. و "خیری حسنوند" بانوی دره شهر بعنوان مادر نمونه سال 95 کشور انتخاب شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۸۷۳ ]
سومین آیین ملی نکوداشت بنیاد مادر برگزار شد
سومین آیین ملی نکوداشت بنیاد مادر که به همت «بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر»، روز پنجشنبه با حضور‌ تعدادی از سفرا و نمایندگان سفارتخانه‌های خارجی و سازمان‌های بین‌المللی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، از ۲۲ مادر شایسته ایران زمین تجلیل و قدرشناسی بعمل آمد.
۱۲ مهر ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۲۴۳ ]
اولین آیین نکوداشت مادران نمونه استان لرستان برگزار شد
اولین آئین نکوداشت بنیاد فرهنگی بین المللی ملی مادر به منظور تجلیل و قدردانی از مادران نمونه استان لرستان با حضور جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی بنیانگذار و هیئت همراه و جمعی از مسئولین استانی در روز 26 شهریور ماه سال جاری در سالن جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.
۲۶ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۱۶۵ ]
آیین نکوداشت مادران نمونه استان خراسان رضوی برگزار گردید
آئین نکوداشت مادران نمونه استان خراسان رضوی، روز سه شنبه 23 شهریورماه 95 با همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در سالن شهید اصغرزاده مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) واقع در پارک ملت مشهد برگزار شد و از ده مادر به عنوان نماینده مادران نمونه استان خراسان رضوی تقدیر شد.
۲۳ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۹۳۹ ]
اولین آیین نکوداشت مادر در شهر نورآباد برگزار شد
اولین آیین نکوداشت مادر در شهر نورآبادممسنی از ساعت ۱۷ روز شنبه 13 شهریور ماه در سالن امیرکبیر با حضور مهندس محمدی بنیانگذار بنیاد بین الملی مادر و حضور زنان و مردان ممسنی,مسئولین شهرستان و با اجرای برنامه های متنوع برگزار گردید.
۲۰ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۲۸۲ ]
برگزاری همایش تجلیل از مادران نمونه در کازرون
در آیینی باشکوه از 11 مادر نمونه شهرستان کازرون توسط بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر تجلیل شد.به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، چهارشنبه‌شب یازدهم شهریور ماه، آیین نکوداشت مادران نمونه کازرون با حضور فرماندار و رئیس آموزش‌وپرورش و جمعی از فرهنگیان و مادران این شهرستان ونیز بنیان‌گذار و مؤسس بنیاد فرهنگی بین‌المللی مادر در تالار استاد مردانی برگزار شد.
۱۹ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۲۳۰ ]
اولین آیین نکوداشت تجلیل از مادران شایسته استان گلستان برگزار شد
شامگاه روز سه شنبه مورخ شانزدهم شهریور1395 اولین آیین نکوداشت تجلیل از مادران شایسته استان گلستان در هتل شهاب گرگان با شکوه و زیبایی بسیار برگزار گردید.
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۹۹۸ ]
آیین نکوداشت مادران نمونه استان قزوین برگزار گردید
همایش نکوداشت مادران نمونه استان قزوین در تاریخ 95/6/15 با حضور مهندس غلامرضا محمدی رییس بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و هیئت همراه و جمعی از مسوولان استان قزوین و همچنین مردم خونگرم و فهیم قزوین برگزار شد.
۱۵ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۳۲۳ ]
آیین نکوداشت مادر در شهرستان استهبان برگزار شد
آئین نکوداشت مقام مادر پنجشنبه مورخ 95/06/04 با میزبانی شهرستان استهبان برگزار گردید.
۰۴ شهریور ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۳۸۷ ]
همایش تجلیل از مادران نمونه شهرستان کازرون
نیاد فرهنگی بین المللی مادر با همکاری مدریت آموزش و پرورش و فرمانداری شهرستان کازرون، در نظر دارد طی مراسمی از مادران نمونه این شهرستان تقدیر به عمل آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
۱۹ اَمرداد ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۳۶۱ ]
مادران واجد شرایط بورس تحصیلی می‌شوند
دکتر جعفر مهراد، رییس بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شیراز از راه‌اندازی بنیاد بین‌المللی «مادر» خبر داد و گفت: بر اساس امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد و دانشگاه شیراز از طرح‌های تحقیقاتی در حوزه‌های مرتبط تا سقف 300 میلیون ریال حمایت خواهد شد.
۰۶ اَمرداد ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۲۹۶ ]
جلسه بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی و جمعی از مسئولین با جناب آقای دکتر مصطفی رحماندوست
جلسه بنیانگذار بنیاد فرهنگی بین المللی مادر جناب آقای مهندس غلامرضا محمدی و جمعی از مسئولین با جناب آقای دکتر مصطفی رحماندوست
۰۶ اَمرداد ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۱,۱۲۴ ]
برگزاری اولین همایش ملی جایگاه و نقش مادر در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز
دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز و بنیاد فرهنگی‌ بین‌المللی مادر، اولین همایش ملی جایگاه و نقش مادر را برگزار می‌نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این همایش به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
۲۵ خرداد ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۸۵۰ ]
برگزاری نخستین آیین نکوداشت مقام مادر در شهرستان جهرم
اولین آیین نکوداشت بنیاد مادر در شهرستانها، در شهرستان جهرم روز جمعه مورخ 1395/02/24 با حضور جمعی از اصحاب دانش، فرهنگ و هنر برگزار و طی مراسم باشکوهی از مادران شایسته آن شهرستان تجلیل و قدردانی شد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۹۸۲ ]
صدور پروانه فعالیت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر
به اطلاع فرزندان محترم بنیاد مادر می رساند با نهایت خرسندی و خوشحالی پس از پیگیرهای زیاد پروانه فعالیت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر به شمار ه 173919از طرف وزارت کشور صادر و طی شماره 2768 به ثبت ملی رسید. این موفقیت بزرگ با لطف خدا و دعای خیر مادران میسر گردید ان شا الله که با یاری،همدلی و همکاری شما عزیزان شاهد تحقق اهداف والای بنیاد فرهنگی بین المللی مادر خواهیم بود.
۲۴ فروردین ۱۳۹۵
[ تعداد بازدید : ۸۴۸ ]
بنیاد مادر به تایید وزارت محترم کشور رسید
در جلسه ٢٥٦ مورخ ٩٤/١١/٠٩ هیات نظارت بر تاسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد کشور با صدرر پروانه فعالیت "بنیاد غیردولتی فرهنگی بین المللی مادر" موافقت شد و رسما به تایید وزارت کشور رسید.
۱۶ اسفند ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۱,۲۵۴ ]
دیدار نماینده بنیاد فرهنگی بین المللی مادر سرکار خانم زهرا سمیعی با معاونت محترم ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده سرکار
در بهمن ماه 1394 و در هفتمین نشست منطقه‌ای و کارگاه‌های آموزشی تقویت همکاری‌های تخصصی شبکه‌ای سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان، خانواده و دستگاههای اجرایی جنوب کشور که در یاسوج برگزار گردید دیدار با معاونت محترم ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده صورت گرفت.
۱۶ اسفند ۱۳۹۴
[ تعداد بازدید : ۵۵۰ ]
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ صفحه ۱۲ از ۱۳ ۱۳ بعدی »